Skip to main content

Kwalifikowana pieczęć elektroniczna zgodna z eIDAS jest nie tylko cyfrowym odpowiednikiem analogowej pieczęci firmowej. Pieczęć kryptograficzna gwarantuje również pochodzenie (autentyczność) i integralność dokumentu oraz chroni go przed manipulacją. Zgodność z eIDAS zapewnia ogólnoeuropejską moc wiążącą i pewność prawną, a zaangażowanie krajowych autoryzowanych i odpowiednio certyfikowanych dostawców usług zaufania w generowanie pieczęci jest porównywalne z certyfikacją notarialną.

Oprogramowanie serwerowe SIGNIUS Seal

Oprogramowanie serwerowe SIGNIUS Seal zapewnia wysoki stopień automatyzacji i może być łatwo zintegrowane z istniejącymi w firmie procesami (takimi jak skanowanie zastępcze czy archiwizacja długoterminowa). Pieczętowanie jest opcjonalnie przeprowadzane za pośrednictwem interfejsu API lub folderu sieciowego, w 100% zdalnie lub lokalnie, a także hybrydowo – w zależności od wymagań organizacji.

Co wyróżnia SIGNIUS Seal?

  • Dokumenty są przetwarzane wyłącznie w siedzibie klienta i nie opuszczają jego infrastruktury (jest to tzw. pieczętowanie oparte na hash).
  • Nowoczesna technologia i dostępność dla systemów Windows i Linux
  • Atrakcyjny i przejrzysty model licencyjny
  • Szybka i łatwa instalacja (mniej niż jedna godzina)

Pieczęć kwalifikowana od GlobalSign

We współpracy z światowym organem certyfikujacym GlobalSign zdalne pieczęcie kwalifikowane GlobalSign mogą być zintegrowane z inteligentnym procesem SIGNIUS.
GlobalSign, z siedzibą w Belgii, jest uznanym dostawcą usług certyfikacyjnych (CA) i wydaje wysokiej jakości certyfikaty cyfrowe oraz rozwiązania PKI dla firm, organizacji i osób prywatnych. Umożliwia to użytkownikom biznesowym i indywidualnym, jak również instytucjom i organizacjom publicznym bezpieczną komunikację sieciową, weryfikację i identyfikację osób, organizacji z serwerami i programami, a także podpisywanie i szyfrowanie wiadomości, plików i danych i korzystanie z rozwiązań PKI.

Porozmawiać z naszymi ekspertami – wypełnij krótki formularz kontaktowy, aby umówić spotkanie.