Skip to main content

14.05.2024 we współpracy z Wolters Kluwer zorganizowaliśmy Webinar pod tytułem „Kwalifikowana pieczęć elektroniczna – jedna integracja, pełna automatyzacja, rozwiązanie out of the box.” Webinar przyciągnął szerokie grono uczestników z różnych branż, zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie kwalifikowanego pieczętowania dokumentów.

 

Jakie kwestie poruszyliśmy na Webinarze?

Omówiliśmy szereg istotnych zagadnień dotyczących obszaru elektronicznego pieczętowania dokumentacji kwalifikowaną pieczęcią elektroniczną, m.in.:

  • Trudności i wyzwania, z jakimi borykają się firmy stosujące tradycyjne e-pieczęcie oparte na kartach i czytnikach kart i jak SIGNIUS Seal przeciwdziała tym wyzwaniom.
  • Najczęstsze zastosowania kwalifikowanej pieczęci elektronicznej w przedsiębiorstwach.
  • Dostępne na rynku warianty i opcje wdrożenia e-pieczęci.
  • Jak kwalifikowane pieczętowanie elektroniczne przyspiesza cyfryzację, zapobiega oszustwom, podnosi bezpieczeństwo i gwarantuje moc prawną dokumentów?
  • Jak zapewnić dostępność do e-pieczęci dla wszystkich pracowników organizacji eliminując bariery związane z ograniczoną liczbą czytników kart?
  • Zastosowanie SIGNIUS Seal w praktyce – na przykładzie korporacji ubezpieczeniowej.

Nasi Prelegenci zaprezentowali także DEMO rozwiązania i  odpowiedzieli na szereg pytań od uczestników, które pojawiły się w sesji Q&A.

BONUS dla uczetników

Wszystkim uczestnikom zaproponowaliśmy bonus w postaci bezpłatnego środowiska testowego do e-pieczętowania, a także bezpłatną konsultację biznesową i warsztaty z zakresu kwalifikowanych pieczęci elektronicznych. Jeśli poszukujesz rozwiązań w obszarze digitalizacji dokumentacji, zapraszamy do kontaktu: connect@signius.eu 


Zobaczcie nagranie Webinaru