Poznaj naszych partnerów

Współpraca – Partnerzy technologiczni

Podpis kwalifikowany w 100% zdalnie w 10 minut na podstawie identyfikacji online

Podpisy kwalifikowane na naszej platformie dostarczamy we współpracy z Kwalifikowanym Dostawcą Usług Zaufania – firmą EuroCert, która jest wystawcą certyfikatu kwalifikowanego. To jedna z pięciu firm w Polsce, posiadających status kwalifikowanego dostawcy usług zaufania. Certyfikat kwalifikowany na platformie wystawiamy w bezpiecznym procesie zdalnej i certyfikowanej weryfikacji tożsamości, zgodnej z Rozporządzeniem eIDAS.

Podpisy i pieczęcie elektroniczne w EZD dla uczelni wyższych

PCG Academia to ekspert w dziedzinie edukacji i ekosystemów IT, a także Partner Premium firmy WEBCON, wiodącego dostawcy rozwiązań z zakresu Elektronicznego Obiegu Dokumentów (EOD) dla uczelni wyższych. W ramach współpracy, PCG Academia wdraża aplikację WEBCON BPS do e-obiegów dokumentów studenckich, e-teczek i wniosków pracowniczych, a SIGNIUS zintegrowaną z nią platformę do elektronicznego składania podpisów z możliwością zaimplementowania kwalifikowanej pieczęci elektronicznej uczelni.

Podpis elektroniczny bezpośrednio w eTeczce

SD Worx SAP Solutions jest liderem we wspieraniu transformacji cyfrowej obszaru zarządzania zasobami ludzkimi. Wspólne rozwiązanie – SD Worx eTeczka dla SAP HCM ze zintegrowanym podpisem elektronicznym SIGNIUS – umożliwia przechowywanie i podpisywanie dokumentów pracowniczych bezpośrednio w e-teczkach osobowych pracowników, oferując tym samym kompleksową digitalizację akt pracowniczych dla firm o różnej wielkości i strukturze.

Dowiedz się więcej (Pobierz broszurę PDF)

SIGNIUS partnerem Wolters Kluwer i programu Lex Hub

LEX Hub to platforma należąca do Wolters Kluwer – globalnego dostawcy profesjonalnej informacji, rozwiązań i usług dla branży prawnej, finansowo-księgowej, działów compliance, audytu, HR – na której spotykają się eksperckie treści, wiedza oraz najnowsze technologie. Będąc częścią tego najszybciej rozwijającego się ekosystemu LegalTech w Polsce, jako SIGNIUS dzielimy się wiedzą oraz dostarczamy inspiracji i rozwiązań w zakresie podpisywania i pieczętowania dokumentów online firmom i organizacjom z sektora prawa, biznesu i administracji publicznej.

Dowiedz się więcej (odwiedź portal Lex Hub)

Podpis zaawansowany z weryfikacja tożsamości KYC przez bankowość elektroniczną

Współpraca z Authologic – dostawcą rozwiązań do zdalnej weryfikacji tożsamości – umożliwia w pełni bezpieczne i wygodne podpisywanie dokumentów online podpisem zaawansowanym z identyfikacją KYC na naszej platformie. Ekspresowe potwierdzenie danych przez bankowość elektroniczną gwarantuje wiarygodność użytkownika i z góry eliminuje potencjalne fraudy, zapewniając jednocześnie pozytywny user experience.

Podpisy elektroniczne z weryfikacją tożsamości „na selfie” zgodną z KYC, AML i CFT

IDENTT jest dostawcą automatycznej, zdalnej i bezpiecznej weryfikacji tożsamości. Nasze wspólne rozwiązanie oferuje unikalną usługę cyfrowego podpisywania dokumentów opartą o automatyczną weryfikację dokumentu tożsamości osób podpisujących – „na selfie”. Weryfikacja tożsamości dostarczona przez IDENTT jest zgodna z AML i CFT i zwiększa poziom wiarygodności uwierzytelnienia klienta. Wspólna usługa może być zastosowana zarówno w wersji chmurowej jak i zainstalowana na infrastrukturze klienta.

Dowiedz się więcej (Pobierz broszurę PDF)

Zdalne podpisywanie dokumentów bezpośrednio w aplikacji Microsoft SharePoint

Wspólnie z arp ideas – Złotym Partnerem Microsoft – tworzymy mechanizm do zdalnego podpisywania dokumentów przechowywanych w aplikacji Microsoft SharePoint. Dokument przechowywany w SharePoint może być skierowany do podpisania podpisem elektronicznym SIGNIUS bezpośrednio z poziomu biblioteki SharePoint. Dokument w formacie Word zostanie automatycznie przekonwertowany na format PDF gotowy do podpisu. Rozwiązanie jest dostępne dla każdej organizacji korzystającej z Microsoft SharePoint, zarówno w wersji chmurowej jak i on-premise.

Dowiedz się więcej (Pobierz broszurę PDF)

Podpis elektroniczny w aplikacjach biznesowych

Współpracujemy z DomData – twórcą platformy procesowej Ferryt BPM, umożliwiającą tworzenie aplikacji biznesowych bez znajomości kodowania i wiedzy IT. Dzięki integracji platform SIGNIUS Professional i Ferryt Low-Code umożliwiamy zdalne podpisywanie dokumentów w procesach biznesowych zaimplementowanych w aplikacjach tworzonych na platformie Ferryt. To proste i intuicyjne narzędzie skierowane do średnich firm i korporacji.

Dowiedz się więcej - przeczytaj wpis na blogu

Podpisy kwalifikowane w zgodzie z prawem unijnym i szwajcarskim – rozwiązanie Enterprise

Swisscom jest jedną z wiodących firm IT w Europie oraz dostawcą certyfikatów kwalifikowanych. W ramach współpracy na platformie SIGNIUS Enterprise wydawane są podpisy kwalifikowane w zgodzie z prawem unijnym eIDAS i szwajcarskim ZertES. Podpisy kwalifikowane wydawane są na podstawie zdalnej weryfikacji tożsamości np. w formie wideoweryfikacji, potwierdzenia danych przez bankowość elektroniczną oraz dowód osobisty. Oferta kierowana jest do klientów Enterprise.

Dowiedz się więcej - przeczytaj wpis na blogu

Podpis zaawansowany z identyfikacją wideo wspieraną przez AI

We współpracy z Fully-Verified oferujemy wideoweryfikację tożsamości klienta wspieraną przez AI w procesie zdalnego podpisywania dokumentów podpisem zaawansowanym na platformie SIGNIUS Professional. To niezwykle szybki, wygodny i bezpieczny sposób identyfikacji podpisujących. Fully-Verified oferuje weryfikację tożsamości w formie wideo, zgodną ze standardami używanymi w bankowości. Firma świadczy usługi weryfikacji tożsamości, które eliminują oszustwa, przyspieszają onboarding klientów i zapewniają zgodność z przepisami.

Dowiedz się więcej (Pobierz broszurę PDF)

Najwyższy poziom bezpieczeństwa i zgodność z RODO dzięki modułom HSM nShield QSCD

W ramach współpracy z firmą Entrust – światowym liderem w zakresie cyberbezpieczeństwa – opracowaliśmy nasze nowoczesne rozwiązanie do zdalnego podpisywania dokumentów. Moduły HSM Entrust nShield QSCD, z których korzystamy, są certyfikowane przez Komisję Europejską oraz znajdują się w wykazie bezpiecznych urządzeń do tworzenia podpisów. Zapewniają pełną ochronę kluczy kryptograficznych użytkowników gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz prywatność i zgodność z RODO.

Dowiedz się więcej - przeczytaj wpis na blogu

Podpisywanie dokumentów zgodnie z eIDAS z wiodącym rozwiązaniem do zarządzania tożsamością

Wspólne rozwiązanie technologiczne z Intercede MyID to bezpieczna, przystępna cenowo i zorientowana na użytkownika platforma do cyfrowego podpisywania dokumentów i zarządzania tożsamością, której oczekują dziś organizacje, rządy i klienci. Zautomatyzowane wprowadzanie użytkowników, integracja z obecną infrastrukturą, intuicyjne procesy, najsilniejsze uwierzytelnienie dwuskładnikowe, elastyczność i niezależność technologiczna, to tylko część z wielu przewag naszego rozwiązania.

Dowiedz się więcej (Pobierz broszurę PDF)

Bezpieczeństwo i niezaprzeczalność dzięki pionierskiemu rozwiązaniu Cryptomathic Signer

Współpracujemy z Cryptomatic – europejskim ekspertem w dziedzinie rozwiązań kryptograficznych. SIGNIUS jest na backendzie obsługiwany przez pionierskie rozwiązanie Cryptomathic do podpisów elektronicznych – Signer, które zapewnia ich bezpieczeństwo oraz niezaprzeczalność w zgodzie z eIDAS szerokiej gamie organizacji, od małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) po banki, instytucje rządowe i korporacje.

Dowiedz się więcej (Pobierz broszurę PDF)

Podpis kwalifikowany z identyfikacją „na selfie” – dostępny najszybciej na rynku

Zintegrowaliśmy unikalną technologię niemieckiej firmy technologicznej Nect do weryfikacji tożsamości – Robo-Ident – z naszą platformą do zdalnego podpisywania dokumentów SIGNIUS Professional. Dzięki temu oferujemy najszybciej dostępny podpis kwalifikowany w Europie, wydawany na podstawie ekspresowej i bezpiecznej weryfikacji tożsamości użytkownika na selfie, wspieranej przez AI. Aplikację Nect obsługuje się intuicyjnie na Smartfonie, w dowolnym miejscu i czasie.

Dowiedz się więcej (Pobierz broszurę PDF)

Podpis kwalifikowany z ekspresową identyfikacją Verimi

VERIMI jest niemieckim dostawcą usług w zakresie zarządzania tożsamością cyfrową w Europie. Współpraca pozwala nam poszerzyć wachlarz form weryfikacji tożsamości dostępnych na naszej platformie. Klienci Verimi, którzy mają już potwierdzoną tożsamość cyfrową, mogą natychmiast rozpocząć podpisywanie dokumentów za pomocą SIGNIUS Professional, nie muszą się identyfikować.

Identyfikacja KYC na podstawie wideo rozmowy – QES w 10 minut, online

Wideoweryfikację tożsamości na podstawie której wydawane są certyfikaty kwalifikowane w SIGNIUS realizujemy na platformie rynkowej dostarczanej przez identity Trust Management AG – firmę z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w tworzeniu i dostarczaniu rozwiązań KYC na najwyższym poziomie. Weryfikacja realizowana w formie wideo jest certyfikowana, równa z identyfikacją osobistą i zgodna z Rozporządzeniem UE eIDAS oraz wymaganiami KNF.

Zdalne podpisywanie i pieczętowanie dokumentów w procesach biznesowych

BetterFlow.IT Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań w zakresie procesów biznesowych i szkoleń w oparciu o platformę LOW CODE – WEBCON BPS. Zespół BetterFlow.IT jest interdyscyplinarnym zespołem, który specjalizuje się w digitalizacji i optymalizacji procesów biznesowych. Dzięki integracji z platformą SIGNIUS Professional umożliwiamy zdalne podpisywanie oraz opieczętowywanie (e-pieczęć) dokumentów w procesach biznesowych optymalizując, automatyzując i przyspieszając działania naszych klientów.

Chcesz zostać Partnerem SIGNIUS?

Możesz dołączyć do grona naszych Partnerów i rozwijać swój biznes jeszcze szybciej. Oferujemy różne możliwości współpracy i działamy według przejrzystych zasad. Dowiedz się więcej i sprawdź, jak do nas dołączyć.