Napędzamy transformację cyfrową

Naszą misją jest tworzenie tożsamości cyfrowej. Pozwala ona szybko, zdalnie i w sposób zautomatyzowany dokonywać kluczowych czynności online mających moc prawną. Kreujemy innowacyjne technologie wspierające rozwój przedsiębiorstw.

SIGNIUS oferuje podpis cyfrowy oraz szereg usług i produktów używanych przez firmy działające na rynkach światowych oraz lokalnie. Zapewniamy wygodną obsługę i pełne bezpieczeństwo w procesie onboardingu użytkowników i podpisywania dokumentów.

Kto stworzył SIGNIUS?

Pomysłodawcami SIGNIUS są eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży kryptograficznej – twórcy firmy Esysco: Bartosz Witkowski, Jack Piekarski, Marcin Bartosiewicz.

Od początku swojej kariery związani z branżą podpisów elektronicznych, PKI, transformacją cyfrową i zarządzaniem tożsamością i dostępem.

Od 2009 wspierają firmy i organizacje publiczne w ochronie wrażliwych danych i informacji przy użyciu zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

CEO, Digital Transformation Evangelist | Poznań, Polska

Bartosz Witkowski

Od początku kariery związany z branżą IT i kryptografią.

← Wróć

Od początku kariery związany z branżą IT i kryptografią. Jest doświadczonym menadżerem, realizował wiele złożonych projektów dla firm, instytucji rządowych oraz banków polskich i zagranicznych, między innymi dla: Deutsche Bank, BZ WBK, BRE Banku, mBanku, Energa Operator S.A., Sygnity S.A., Projekty Bankowe Polsoft, McKesson, Consdata, Komenda Główna Policji, ARMIR, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Bułgarii.

Jest charyzmatycznym liderem, który w naturalny sposób gromadzi ludzi wokół wizji produktu.

 

Co-Founder & VP Sales | Berlin, Niemcy

Jack Piekarski

Pracował dla wiodących dostawców technologii w Niemczech, Szwecji, Danii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych

← Wróć

W swojej karierze zawsze koncentrował się na nowych technologiach i rozwiązaniach opartych na kryptografii.

Pracował dla wiodących dostawców technologii w Niemczech, Szwecji, Danii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych, zdobywając doświadczenie w obszarze cyberbezpieczeństwa i rozwoju biznesu. Był zatrudniony w działach sprzedaży, rozwoju biznesu oraz zarządzania kanałami i dostawcami.

Jack mieszka w Berlinie, jest pasjonatem siatkówki plażowej i kitesurfingu.

 

CTO | Warszawa, Polska

Marcin Bartosiewicz

W wieku 16 lat opracował pierwszy komercyjny program komputerowy.

← Wróć

Od najmłodszych lat związany z IT. W wieku 16 lat opracował pierwszy komercyjny program komputerowy. Współautor i architekt wielu systemów bezpieczeństwa stosowanych przez polską policję i Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Jest odpowiedzialny za rozwój produktu i zapewnia specjalistyczną wiedzę na temat bezpieczeństwa IT.

Posiada kompetencje w zakresie cyberbezpieczeństwa, identyfikacji zagrożeń, zarządzania projektami, zgodności i wdrażania PCI-DSS, PCI-PTS, PIN Security itp.

 

Dołączysz do nas?

Nasz zespół jest międzynarodowy i liczy obecnie kilkadziesiąt osób. Pracujemy w niekorporacyjnej atmosferze. Zajmujemy się ciągłym rozwojem marki i ulepszaniem oraz kreacją naszych produktów. Prowadzimy współpracą biznesową z naszymi partnerami oraz klientami.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, sprawdź bieżące ogłoszenia w zakładce kariera.

Poznaj wszystkie rozwiązania SIGNIUS

Podpis zaawansowany, zaawansowany z identyfikacją KYC lub kwalifikowany? Proszę bardzo! Tu znajdziesz platformę do szybkiego i profesjonalnego podpisywania dokumentów.

Zweryfikujemy Twoją tożsamość zdalnie i od tej pory możesz sygnować każdy dokument w jedną minutę!

Więcej

Bezpieczne, kompleksowe rozwiązanie dla dużych przedsiębiorstw i korporacji.

Wszystko w jednym miejscu: podpis zaawansowany, zaawansowany z identyfikacją KYC lub kwalifikowany, zdalne zarządzanie umowami, zdalna identyfikacja zgodnie wymogami eIDAS, KYC, AML, KNF. Usługę wdrażamy lokalnie (on-premise).

Więcej

Wolisz podpisywać w aplikacjach, których używasz na co dzień? Nic prostszego!

Tu znajdziesz aplikację, która harmonijnie integruje się z Wordem, Excelem, Adobe Acrobatem i innymi popularnymi programami. Obsługujemy systemy Windows, Mac i Linux.

Więcej

Cyfrowy odpowiednik pieczątki firmowej z jedną małą różnicą: na raz pieczętuje tysiące dokumentów.

Narzędzie idealne do podpisywania dokumentów przez osoby prawne: spółki akcyjne, instytucje publiczne i spółki z o.o.

Więcej

Dowód dokładnego czasu, w którym złożono podpis elektroniczny.

Gwarantuje pełne bezpieczeństwo prawne i chroni przed oszustwem.

Więcej

Jedyna w Polsce certyfikowana identyfikacja poprzez wideo, równoważna z identyfikacją osobistą.

Natychmiastowe potwierdzenie tożsamości zgodne z eIDAS, KYC, AML i CFT. Początek znacznych oszczędności, czasu i kosztów obsługi klientów.

Więcej