O SIGNIUS

SIGNIUS oferuje szerokie spektrum rozwiązań zgodnych z rozporządzeniem unijnym eIDAS: nowoczesną platformę do zdalnego podpisywania dokumentów podpisem kwalifikowanym, zaawansowanym (z identyfikacją KYC lub weryfikacją SMS), aplikację desktopową do zdalnego podpisywania dokumentów, kwalifikowaną pieczęć elektroniczną, zdalną weryfikację tożsamości i znacznik czasu.

Ofertę kierujemy do klientów korporacyjnych, jednostek organizacji publicznych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych. Szeroki wachlarz naszych usług, różne modele wdrożenia (online, integracja przez API, on-premise), a także elastyczne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie wdrożenia pozwala nam efektywnie wspierać klientów z różnych branż i o różnych potrzebach w zakresie digitalizacji procesów związanych z podpisywaniem dokumentacji.

Rynek podpisów elektronicznych

Według prognoz globalny rynek podpisu elektronicznego ma wzrosnąć z 4 mld dolarów dzisiaj, do 61 mld dolarów do 2030 roku.

Podpisy elektroniczne wspierają i usprawniają procesy cyfrowe we wszystkich branżach, pomagając uzyskać podpis klienta – cyfrowy i prawnie wiążący dowód jego oświadczenia woli pod finalną umową.

Odgrywają również istotną rolę w migracji procesów opartych na papierze do biznesu #paperless poprzez zdalne potwierdzenie tożsamości podpisującego i dodanie jego podpisu do umowy.

Założyciele SIGNIUS S.A.

Pomysłodawcami i założycielami SIGNIUS S.A są eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży kryptograficznej – twórcy firmy Esysco: Bartosz Witkowski, Jack Piekarski, Marcin Bartosiewicz.

Od początku swojej kariery związani z branżą podpisów elektronicznych, PKI, 2FA, HSM, transformacją cyfrową i zarządzaniem tożsamością i dostępem.

Od 2009 wspierają firmy i organizacje publiczne w ochronie wrażliwych danych i informacji przy użyciu zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

CEO, Digital Transformation Evangelist | Poznań, Polska

Bartosz Witkowski

Od początku kariery związany z branżą IT i kryptografią.

← Wróć

Od początku kariery związany z branżą IT i kryptografią. Jest doświadczonym menadżerem, realizował wiele złożonych projektów dla firm, instytucji rządowych oraz banków polskich i zagranicznych, między innymi dla: Deutsche Bank, BZ WBK, BRE Banku, mBanku, Energa Operator S.A., Sygnity S.A., Projekty Bankowe Polsoft, McKesson, Consdata, Komenda Główna Policji, ARMIR, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Bułgarii.

Jest charyzmatycznym liderem, który w naturalny sposób gromadzi ludzi wokół wizji produktu.

Co-Founder & VP Sales | Berlin, Niemcy

Jack Piekarski

Pracował dla wiodących dostawców technologii w Niemczech, Szwecji, Danii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych

← Wróć

W swojej karierze zawsze koncentrował się na nowych technologiach i rozwiązaniach opartych na kryptografii.

Pracował dla wiodących dostawców technologii w Niemczech, Szwecji, Danii, Szwajcarii i Stanach Zjednoczonych, zdobywając doświadczenie w obszarze cyberbezpieczeństwa i rozwoju biznesu. Był zatrudniony w działach sprzedaży, rozwoju biznesu oraz zarządzania kanałami i dostawcami.

Jack mieszka w Berlinie, jest pasjonatem siatkówki plażowej i kitesurfingu.

CTO | Warszawa, Polska

Marcin Bartosiewicz

W wieku 16 lat opracował pierwszy komercyjny program komputerowy.

← Wróć

Od najmłodszych lat związany z IT. W wieku 16 lat opracował pierwszy komercyjny program komputerowy. Współautor i architekt wielu systemów bezpieczeństwa stosowanych przez polską policję i Centralne Biuro Antykorupcyjne.

Jest odpowiedzialny za rozwój produktu i zapewnia specjalistyczną wiedzę na temat bezpieczeństwa IT.

Posiada kompetencje w zakresie cyberbezpieczeństwa, identyfikacji zagrożeń, zarządzania projektami, zgodności i wdrażania PCI-DSS, PCI-PTS, PIN Security itp.

Główne rynki docelowe i źródła przychodów

Nasze działania koncentrujemy na firmach z branż najintensywniej cyfryzujących obszary biznesowe. Wśród nich m.in.: bankowość, finanse, ubezpieczenia, HR, IT i telekomunikacja, organizacje rządowe, opieka zdrowotna, MŚP, kancelarie prawne, handel detaliczny i nieruchomości.

Oferujemy kilka modeli biznesowych z różnymi opcjami rozliczeniowymi. Źródła naszych przychodów są zdywersyfikowane, a wpływy finansowe uzyskujemy m.in. z tytułu opłat licencyjnych, opłat za usługi dedykowane (customizacje), miesięcznych opłat z tytułu SLA, sprzedaży pakietów podpisów jednorazowych i z subskrypcją.

Kontakt

W sprawach relacji inwestorskich zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym:
sharehodlers@signius.eu

Autoryzowanym Doradcą SIGNIUS S.A. w sprawach inwestycyjnych jest Dom Maklerski INC będący częścią Grupy Kapitałowej INC S.A. notowanej na GPW w Warszawie.