Dołącz do grona partnerów SIGNIUS i rozwijaj swój biznes

Nasz program partnerski pozwoli Ci wyróżnić się wśród konkurencji. Zwiększysz przychody, poszerzysz portfolio swoich usług i pozyskasz nowych klientów.

Współpracują z nami

Nowoczesna platforma do podpisywania dokumentów online

Oferując klientom rozwiązania SIGNIUS przyspieszysz ich rozwój technologiczny i usprawniasz wewnętrzne procesy przepływu dokumentów. To znacznie zaoszczędza czas i redukuje koszty.

Elastyczność rozwiązania pozwala na zastosowanie go w różnych modelach wdrożenia. W zależności od wielkości i potrzeb organizacji – jako usługa w chmurze, w wersji hybrydowej z integracją przez API lub jako pełne wdrożenie lokalne w infrastrukturę wewnętrzną większych organizacji i korporacji (on-premise).

Jak budujemy dobre partnerstwo?

  • Proste, przejrzyste i uczciwe zasady współpracy oraz minimum formalności
  • 4 poziomy partnerstwa do wyboru
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz stałe wsparcie podczas całego okresu współpracy
  • Darmowy dostęp do platformy dla Ciebie i najbliższych współpracowników z Twojej firmy
  • Materiały marketingowe oraz wersja DEMO rozwiązania wspierające działania sprzedażowe
  • Aktywności marketingowe realizowane wspólnie z SIGNIUS

Cztery modele partnerstwa

SIGNIUS Sales Advisor

Polecasz SIGNIUS, generujesz zainteresowanie wśród potencjalnych klientów i przekazujesz nam konkretne zapytania (leads). My zajmujemy się całą resztą – we własnym zakresie prowadzimy dalszą część procesu sprzedażowego oraz integrujemy rozwiązania u klienta. W tym modelu możesz liczyć na prowizję od każdego pozyskanego klienta. Opłacona przez klienta faktura oznacza dla Ciebie zysk.

SIGNIUS System Integrator

To zaawansowany model współpracy, w którym nasz Partner prowadzi cały proces sprzedaży oraz wdraża rozwiązanie SIGNIUS na miejscu u klienta. Możesz liczyć na nasze pełne wsparcie przy pierwszych projektach wdrożeniowych – także customowych. W tym modelu zaczynasz stopniowo budować swój własny zespół technicznych ekspertów sprzedaży i dążysz do przejęcia zadań z poziomu 1st level support, czyli pierwszego kontaktu z klientem oraz jego obsługi. W ramach współpracy w tym modelu otrzymujesz prowizję od opłat licencyjnych, opłat za użytkowanie, opłat za wsparcie i utrzymanie oraz consulting.

SIGNIUS Reseller

Jako Reseller prowadzisz cały proces sprzedaży (prezentacje dla klientów, spotkania, doradztwo) we własnym zakresie – do momentu zawarcia umowy z klientem. Wspieramy cię w trakcie tego procesu. Po zawarciu kontraktu, my zajmujemy się wdrożeniem i integracją. W tym modelu możesz liczyć na prowizję od opłat licencyjnych, opłat za użytkowanie, jak również opłat za wsparcie i utrzymanie.

SIGNIUS Technology Partner

SIGNIUS może uzupełnić Twoje obecne rozwiązanie technologiczne. Chcesz rozszerzyć wachlarz możliwości własnego systemu o zdalne, wygodne i natychmiastowe podpisywanie dokumentów w zgodzie z prawem unijnym (eIDAS)? Widzisz potencjał do współpracy na poziomie integracji naszych systemów IT?

Pięć kroków do współpracy

1

Zgłoszenie

Wypełnij krótki formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas.
2

Spotkanie online

Spotkaj się z nami, by omówić zasady i możliwości współpracy.
3

Umowa

Jeśli zobaczymy potencjał we współpracy, podpiszemy umowę partnerską.
4

Start

Współpracę rozpoczynamy od szkolenia wdrożeniowego, przekazania wiedzy i materiałów oraz nadania stosownych dostępów do naszej platformy.
5

Wspólny sukces

Razem pracujemy nad wzmocnieniem naszym marek oraz wspólnym rozwojem biznesu.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Wypełnij krótki formularz, wyślij wiadomość mailową lub zadzwoń do nas.

Kontakt telefoniczny: +48 61 415 29 00