Skip to main content

Na platformie SIGNIUS czekają na Was nowe funkcjonalności, które jeszcze bardziej usprawnią i ułatwią Wam proces podpisywania dokumentów.

Nowe funkcjonalności

Dodaj wiadomość do podpisujących

Wysyłasz dokument(y) do podpisu i chciałbyś dodać wiadomość do osób podpisujących, by przekazać im istotne informacje? Dodaliśmy nową opcję, dzięki której teraz to możliwe!

Sortowanie i filtrowanie dokumentów w nowej zakładce „Dokumenty”

Po zalogowaniu się na platformę, obok zakładki Foldery znajdziesz teraz nową zakładkę Dokumenty. Możesz w niej wygodnie przeglądać i wyszukiwać dokumenty ze wszystkich folderów – wszystko w jednym miejscu. Ułatwi Ci to odnajdywanie potrzebnych plików bez konieczności przeszukiwania każdego z folderów osobno.

Wkrótce na platformie!

Nieustannie się rozwijamy i w najbliższym czasie wprowadzimy kolejne funkcjonalności:

Podpisuj pliki XML na platformie SIGNIUS!

Już wkrótce, łatwo i bezpiecznie podpiszesz online na platformie także pliki XML, np. sprawozdania finansowe, nawet przez kilka osób.

Nowa rola – Zatwierdzający

Potrzebujesz, by ktoś zatwierdził treść dokumentu przed jego podpisaniem? Pracujemy nad tym. W najbliższych tygodniach na platformie pojawi się nowa Rola – Zatwierdzający. Dodając i wysyłając dokument(y) do podpisu, będziesz mógł wyznaczyć także osobę Zatwierdzającą dokument(y), innymi słowy akceptującą ich treść. Będziesz mógł dodatkowo wskazać tą osobę, jako osobę Podpisującą, ale nie będzie to konieczne. Wszystko zależy od Twoich potrzeb biznesowych w danym momencie.

Mamy nadzieję, że nowe funkcjonalności i udogodnienia jeszcze bardziej usprawnią Waszą pracę związaną z podpisywaniem dokumentów online na platformie SIGNIUS. Zaloguj się i sprawdź!