Skip to main content

SIGNIUS i EuroCert wspólnie wspierają obywateli Ukrainy

Wraz z naszym partnerem biznesowym – firmą EuroCert przygotowaliśmy projekt dedykowany firmom i organizacjom, które w aktywny sposób wspierają obywateli Ukrainy w Polsce w różnego typu sprawach formalnych. Udostępniamy naszą technologię firmom, aby w tym trudnym dla obywateli Ukrainy czasie mogły jeszcze sprawniej wspierać ich w załatwianiu  spraw formalnych w sposób szybki, wygodny i przede wszystkim bezpieczny.

Bezpłatne podpisy kwalifikowane

Dla wszystkich firm i instytucji, które aktywnie wspierają obywateli Ukrainy w sprawach formalnych, związanych m.in. z zatrudnieniem, sprawami urzędowymi, prawnymi, wynajmem nieruchomości czy założeniem firmy, przygotowaliśmy bezpłatny pakiet podpisów kwalifikowanych na 30 dni oraz krótkoterminowe pakiety na podpisy kwalifikowane dla obywateli Ukrainy, z którymi firmy te finalizują szereg formalności.

Platforma SIGNIUS Professional umożliwia podpisanie różnego rodzaju dokumentów w pełni zdalnie i niemal natychmiast, z dowolnego miejsca i z każdym. Usługa przyspieszy więc załatwianie przez uchodźców spraw formalnych. Z oferty można skorzystać bezpłatnie.

Jak skorzystać z oferty?

Wystarczy wysłać maila na adres: voucher@signius.eu lub wypełnić poniższy formularz kontaktowy:

    Zgłoszenie musi zawierać pełne dane kontaktowe w celu wydania pakietów podpisów. Po weryfikacji wiadomości, przeprowadzimy zainteresowane podmioty przez krótki i nieskomplikowany proces uzyskania podpisu kwalifikowanego krok po kroku.

    Z oferty można skorzystać do 31 maja 2022 r.

    W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt z naszą infolinią: +48 61 415 22 12 lub mailowo: voucher@signius.eu