Skip to main content

Rozpoczęliśmy współpracę z DomData – twórcą platformy procesowej Ferryt BPM. Efektem współpracy jest proste i intuicyjne narzędzie do tworzenia aplikacji biznesowych z możliwością zaimplementowania kwalifikowanego i zaawansowanego podpisu elektronicznego. Nasze rozwiązanie skierowane jest do średnich firm i korporacji.

Podpis elektroniczny w aplikacjach biznesowych

DomData rozwija platformę Ferryt Low-Code Platform, umożliwiającą tworzenie aplikacji biznesowych bez znajomości kodowania i wiedzy na temat IT. Użytkownik może samodzielnie, w przystępny sposób, modelować procesy biznesowe. Platforma daje szereg możliwości, jeśli chodzi o user interface i user experience tworzonych aplikacji.

Wynikający z trendu digitalizacji gospodarki ogromny wzrost zainteresowania firm rozwiązaniami zdalnymi powoduje, że rośnie obecnie liczba tego typu rozwiązań oraz możliwości ich integracji, a procesy eliminujące papier stają się coraz bardziej popularne i są coraz częściej i chętniej wdrażane w firmach różnej wielkości.

Odpowiedzią na te potrzeby jest nasze wspólne rozwiązanie.

Dzięki integracji platform SIGNIUS Professional i Ferryt Low-Code możliwe będzie zdalne podpisywanie dokumentów podpisem elektronicznym w procesach biznesowych zaimplementowanych w aplikacjach tworzonych na platformie Ferryt.

Chodzi o różne obszary biznesowe, między innymi sprzedaż, finanse czy back office.

Integracja i nowe możliwości

Rozwiązania oferowane przez SIGNIUS i DomData są ze sobą w pełni kompatybilne. Dzięki temu, wspólnie oferujemy gotowe narzędzie przeznaczone zarówno dla przedsiębiorstw średniej wielkości, jak i dla korporacji, które umożliwia podpisywanie wniosków, umów i innych dokumentów przez wszystkich użytkowników platformy Ferryt. Wszystko odbywa się w sposób zdalny, kilkoma kliknięciami, w ciągu paru minut.

Dzięki możliwości integracji obu platform, użytkownicy otrzymają kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli im zbudować aplikację biznesową dostosowaną do potrzeb ich firmy. Do stworzenia aplikacji nie są potrzebne szerokie kompetencje informatyczne.

Kompleksowe rozwiązanie

Na platformie Ferryt można stworzyć aplikację biznesową od postaw: design i layout, interfejs, strukturę aplikacji i modele procesów, implementację reguł biznesowych czy dołączanie danych z innych systemów. Podpis elektroniczny można zaimplementować w aplikacji na etapie jej tworzenia.

– Kwalifikowany podpis elektroniczny stał się podstawowym narzędziem biznesowym. Szczególnie teraz, gdy wiele firm pracuje w trybie hybrydowym, złożenie kwalifikowanego podpisu elektronicznego z dowolnego miejsca na ziemi, w znaczny sposób przyspiesza wiele procesów w przedsiębiorstwach. Rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne nie tylko wśród indywidualnych klientów i biznesów. Mamy również coraz więcej zapytań w sprawie wdrożenia podpisu kwalifikowanego na platformach z różnych branż. Dzięki takim rozwiązaniom użytkownicy mogą korzystać z coraz bardziej kompleksowych narzędzi w pełni online – komentuje Jack Piekarski, VP Sales i Współzałożyciel SIGNIUS.

Nowe możliwości zastosowania podpisu kwalifikowanego

Podpis kwalifikowany ma taką samą moc prawną jak podpis odręczny. Dzięki zgodności z unijnym rozporządzeniem eIDAS jest on ważny na terenie całej Unii Europejskiej. Na platformie SIGNIUS Professional można złożyć go w pełni zdalnie, z każdego miejsca na świecie, niemal natychmiast. Ponadto, platforma oferuje możliwość zaproszenia do podpisu wielu osób, a osoba zlecająca podpisanie dokumentu może opłacić podpisy kwalifikowane lub zaawansowane drugiej stronie, umożliwiając jej tym samym złożenie podpisów za darmo. Z tych wszystkich funkcjonalności  platformy będzie można skorzystać integrując ją z platformą Ferryt.

Integracja platformy SIGNIUS Professional z platformą Ferryt oferuje nowe możliwości dla wszystkich firm i organizacji wykorzystujących platformy i aplikacje biznesowe.

Firmy zainteresowane rozwiązaniem zapraszamy na bezpłatne niezobowiązujące DEMO. Zapytania prosimy kierować na adres: connect@signius.eu lub telefonicznie: +48 61 415 29 00.