Skip to main content

Zależy nam na tym, by nasza platforma odpowiadała na potrzeby wszystkich podpisujących dokumenty online, także w kontekście pakietów cenowych do wyboru. Zaktualizowaliśmy więc nasz cennik wprowadzając do niego szereg nowych opcji. Teraz z pewnością każdy znajdzie w nim odpowiedni dla siebie pakiet podpisów – kwalifikowanych lub zaawansowanych.

Subskrybuj pakiety podpisów kwalifikowanych!

Osoby i firmy które regularnie korzystają z podpisów kwalifikowanych ucieszy fakt, że w cenniku pojawiła się nowa wygodna opcja subskrypcji pakietów podpisów kwalifikowanych – oferujemy 3 pakiety dostępne w tej formie, odnawiane co 30 dni. Teraz nie musisz już pamiętać o dokupowaniu pakietów, e-podpisy masz zawsze pod ręką, gdy tylko potrzebujesz, a cena za e-podpis w tej opcji zaczyna się już od 0,65 zł!

Aż 6 pakietów jednorazowych na podpisy kwalifikowane

Wprowadziliśmy nowe pakiety jednorazowe na podpisy kwalifikowane z certyfikatami krótkoterminowymi – 24 h oraz 7-dniowy.

Nasz roczny pakiet podpisów kwalifikowanych z kolei jest od teraz dostępny aż w 3 opcjach – w zależności od tego, ile podpisujesz rocznie dokumentów, masz do wyboru: 120, 600 i 1200 e-podpisów QES.

Z myślą o wygodzie  użytkowników naszej platformy wszystkie pakiety podpisów kwalifikowanych są zawsze dostępne ze zdalną weryfikacją tożsamości w cenie pakietu.

Ponadto, na platformie masz możliwość pokrycia kosztów podpisów innych osób. Dzięki temu zawsze wysyłając dokument do podpisu do swoich współpodpisujących możesz (opcjonalnie) umożliwić im złożenie podpisów całkowicie za darmo.

Nowy cennik podpisów zaawansowanych

Także cennik podpisów zaawansowanych zyskał nowe oblicze i dla wygody naszych użytkowników ujednoliciliśmy go z cennikiem podpisów kwalifikowanych. Pojawiły się w nim nowe pakiety jednorazowe, a subskrypcja 30-dniowa jest teraz dostępna w 3 opcjach różniących się ilością podpisów zaawansowanych.

Dla wygody użytkowników naszej platformy wszystkie pakiety podpisów zaawansowanych, podobnie jak pakiety podpisów kwalifikowanych, zawierają już w cenie zdalną jednorazową weryfikację tożsamości nowego użytkownika.

Więcej informacji znajdziecie w zakładce Cennik: