SIGNIUS dla biznesu

Platforma online do zdalnego podpisywania dokumentów

Aplikacja do podpisu elektronicznego to szybki i intuicyjny system, dzięki któremu uzyskasz każdy rodzaj podpisu – zaawansowany, zaawansowany z identyfikacją KYC i kwalifikowany.

Najszybszy w Polsce podpis elektroniczny

SIGNIUS w praktyce

SIGNIUS w Twojej firmie

KROK 1

Powiedz, czego potrzebujesz

Chcesz mieć system do podpisywania dokumentów podpisem elektronicznym dopasowany do swojej firmy? Indywidualną platformę ze swoim brandingiem i swoją domeną, powrót na stronę Twojej firmy po podpisaniu dokumentów, konta wszystkich pracowników w jednym panelu obsługi? A może automatyzację wysyłania dokumentów do podpisu przez API? Nic prostszego! Naszą ofertę przygotujemy idealnie skrojoną na potrzeby Twojej organizacji.

KROK 2

Zaplanuj czas na wdrożenie

Możemy dopasować naszą platformę do elektronicznego podpisywania dokumentów PDF do potrzeb Twojej firmy. Ty możesz łatwo i szybko zintegrować ją samodzielnie przez nasze proste REST API z systemami wewnętrznymi (np. CRM, DMS, BPM, e-teczka, Share Point).

KROK 3

Co zobaczysz po wdrożeniu

Wygodny, intuicyjny panel obsługi będzie dostępny dla wybranych osób w Twojej firmie. Będziecie mogli dodawać dokumenty na platformę i wysyłać do podpisu. Możecie je też grupować wygodnie w folderach.

KROK 4

Co otrzymają Wasi klienci

Klienci będą mogli otrzymać dostęp do dokumentu poprzez link wysłany mailem. Zdalne podpisywanie dokumentów może być też osadzone w procesie onboardingu klienta, przy użyciu Twoich narzędzi. Klienci mogą podpisać jedną umowę lub wiele dokumentów jednocześnie jednym kliknięciem.

KROK 5

Kto będzie płacił

Na etapie podpisywania dokumentów online możesz podejmować decyzję, kto płaci za podpis. Możesz opłacać podpisywanie za wszystkie osoby, także spoza Twojej firmy. Pod koniec miesiąca otrzymasz zbiorczą fakturę za wszystkie podpisy wykonane w tym czasie.

Potrzebujesz innych usług? W naszej ofercie dostępne są:

Masz pytania?

Chętnie odpowiemy!

Czy wiele osób może podpisywać dokumenty z jednego Konta firmowego?

Tak, jest taka możliwość w opcji SIGNIUS Biznes. Konta wszystkich użytkowników platformy z firmy są zintegrowane w jednym panelu obsługi. Panelem zarządza wybrana z firmy osoba. Wszyscy wskazani pracownicy podpisują dokumenty online (oraz wysyłają je do podpisu) z jednego panelu. W opcji tej oferujemy też zbiorczy system rozliczeń.

Ile trwa wdrożenie rozwiązania w integracji przez API i czy można je przetestować?

Oferujemy bardzo proste REST API, które umożliwia przeprowadzenie integracji SIGNIUS Professional z Twoim systemem nawet w ciągu jednego dnia. Integracja ta pozwala na zarządzanie dokumentami i folderami z poziomu Twojego systemu.

Można też testować system. Firmom chcącym sprawdzić rozwiązanie oferujemy dostęp do naszego Sandboxa (środowisko testowe).

Czy dokumenty podpisane podpisem kwalifikowanym z certyfikatem 2- letnim są ważne po 3 latach i później?

Tak, podpis kwalifikowany jest ważny nawet po wygaśnięciu certyfikatu. Do każdego podpisu kwalifikowanego złożonego na naszej platformie dodajemy LTV, czyli long term validity. Dodajemy też znacznik czasu i specjalnie osadzamy podpis, żeby zapewnić ważność złożonych podpisów.

Potrzebujesz innych usług? W naszej ofercie dostępne są: