Skip to main content

Gavdi Polska – lider w dziedzinie rozwiązań do zarządzania zasobami ludzkimi – i SIGNIUS, ekspert w branży podpisów elektronicznych, ogłaszają nawiązanie strategicznej współpracy. W jej ramach funkcjonalności rozwiązania Gavdi eTeczka dla SAP HCM rozszerzono o podpis elektroniczny od SIGNIUS. W efekcie wspiera to kompleksową digitalizację akt pracowniczych w organizacjach poszukujących sprawnego zarządzania dokumentacją HR.

Podpis elektroniczny w e-teczce pracownika

Wspólne rozwiązanie umożliwia firmom w Polsce przechowywanie i podpisywanie dokumentów pracowniczych bezpośrednio w e-teczkach osobowych pracowników oraz zapewnia bezpieczeństwo usługi w zgodności z RODO, eIDAS oraz polskim ustawodawstwem. Dzięki możliwości podpisywania masowego oraz w czasie rzeczywistym bez konieczności przesyłania dokumentów poza system, proces staje się nie tylko efektywny, ale również w pełni bezpieczny.

Organizacje już korzystające z Gavdi eTeczki mogą łatwo dodać podpis elektroniczny SIGNIUS do swojego środowiska – integracja obu usług jest już gotowa, co umożliwia natychmiastowe wdrożenie.

Wspólne rozwiązanie Gavdi Polska i SIGNIUS stanowi krok naprzód w kierunku cyfrowej transformacji zarządzania zasobami ludzkimi, zapewniając firmom nowoczesne i efektywne narzędzie do obsługi dokumentacji pracowniczej.” – komentuje Jack Piekarski, Współzałożyciel SIGNIUS.

To rozwiązanie, które zarówno usprawnia procesy administracyjne i pracę działów HR, zapewnia wygodne i bezpieczne przechowywanie wszystkich dokumentów, również podpisanych, w jednym miejscu, jak również pozwala na redukcję kosztów związanych z obsługą dokumentacji papierowej.” – dodaje Ireneusz Hołowacz, Dyrektor ds. Produktów w Gavdi.

O Gavdi Polska

Gavdi Polska specjalizuje się we wspieraniu digitalizacji, optymalizacji i transformacji cyfrowej w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim dla firm o różnej wielkości i strukturze, niezależnie od branży. Oferuje rozwiązania i usługi oparte o technologię SAP i starannie wybrane narzędzia od innych partnerów.

Po więcej informacji na temat rozwiązania podpis elektroniczny w e-teczce zapraszamy do kontaktu. Umów bezpłatną konsultację i poznaj korzyści rozwiązania oraz możliwości dla swojej firmy.