Skip to main content

Podpisy elektroniczne w formie VOUCHERÓW

Otwieramy zupełnie nową formę sprzedaży podpisów elektronicznych, aby były one dostępne dla każdego. Potrzebujesz szybko podpisać dokumenty online z innymi osobami? Twój kontrahent lub pracownik nie ma podpisu kwalifikowanego, a jest on wymagany? Nic prostszego! Tutaj masz dostęp do podpisów elektronicznych (kwalifikowanych i zaawansowanych) w formie VOUCHERÓW – kiedy tylko potrzebujesz. Możesz kupić podpisy zarówno dla siebie, jak i dla swoich kontrahentów lub pracowników, aby szybciej podpisywać z nimi dokumenty online. To absolutna nowość na rynku podpisów elektronicznych!

Jak to działa?

Podpisy elektroniczne w SKLEPIE są sprzedawane w formie VOUCHERÓW do wykorzystania na platformie SIGNIUS. Każdy VOUCHER to jednorazowy kod aktywacyjny, który otrzymasz natychmiast po zakupie na swój adres e-mail, wraz z krótką instrukcją aktywacji.

Do wyboru znajdziesz kilka pakietów podpisów kwalifikowanych i zaawansowanych różniących się ilością podpisów i terminem ważności – od pakietu 5 podpisów kwalifikowanych na 24h, po pakiety roczne na 1200 podpisów.

Dlaczego warto?

 1. Elastyczność
  Możesz kupić dowolną ilość VOUCHERÓW i wykorzystać je w miarę potrzeb. To doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą podpisywać dokumenty online i potrzebują podpisy elektroniczne zarówno dla siebie, jak i swoich partnerów biznesowych lub pracowników. Kupując podpisy dla innych osób, po prostu przekazujesz im kod aktywacyjny, który otrzymasz na maila. Wykorzystując go, nie poniosą oni żadnych kosztów związanych z podpisaniem umowy.
 2. Weryfikacja tożsamości w cenie
  W przypadku podpisów kwalifikowanych, weryfikacja tożsamości online jest wliczona w cenę pakietu, co oznacza, że nie będziesz musiał dodatkowo płacić za ten niezbędny element procesu. Weryfikacja tożsamości odbywa się zdalnie i natychmiast, nie musisz się na nią umawiać, realizujemy ją w procesie podpisywania dokumentu.
 3. Znacznik czasu i pieczęć elektroniczna
  Wszystkie podpisy oznaczamy kwalifikowanym znacznikiem czasu oraz kwalifikowaną pieczęcią elektroniczną, zapewniając tym samym pełne bezpieczeństwo usługi.
 4. Wiarygodność
  Podpisy na naszej platformie są składane w standardzie LTV/LTA – pozwalającym na ich długoterminową walidację. Oznacza to, że nawet po wielu latach (także po wygaśnięciu Twojego certyfikatu) będę weryfikowane prawidłowo.
 5. Zgodność z przepisami
  Nasza usługa jest w pełni zgodna z Rozporządzeniem Unii Europejskiej eIDAS i polskimi przepisami, co oznacza, że Twoje podpisy elektroniczne będą akceptowane na terenie całej Unii Europejskiej.
 6. Wygoda
  Podpisy kupisz szybko i wygodnie, wybierając jedną z wielu dostępnych metod płatności. Kody aktywacyjne otrzymasz natychmiast po zakupie na swój adres mailowy – możesz wykorzystać je na własne potrzeby lub przekazać innym osobom. Aktywacja kodu jest niezwykle prosta – po prostu wpisujesz go w dedykowane pole na platformie i gotowe.

Czy jesteś gotowy, by rozpocząć nową erę w podpisywaniu dokumentów? Zapraszamy:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sklepu lub naszej oferty, zapraszamy do kontaktu: connect@signius.eu