Skip to main content

Zapraszamy na wyjątkowy bezpłatny Webinar „Cyfrowa rewolucja umów – 1 minuta i podpisane”. Poznasz nowoczesną i wygodną w użyciu platformę do elektronicznego podpisywania dokumentów, która odmienia sposób, w jaki firmy i organizacje prowadzą procesy związane z zawieraniem umów i podpisywaniem dokumentacji – podpis elektroniczny „w pigułce”.

Zaprezentujemy różne use cases oraz przedstawimy wybrane Case Studies firm korzystających z rozwiązania. Dzięki temu zobaczysz, jak zwiększyć efektywność procesów i zaoszczędzić czas i koszty na podstawie konkretnych przykładów. Poznasz również unikalne funkcjonalności platformy, niedostępne u innych usługodawców, oraz kilka modeli wdrożenia i sposobów korzystania z usługi.

Z SIGNIUS podpisanie umowy z klientem, kontrahentem czy pracownikiem może zając nawet 1 minutę – bez drukowania, skanowania, przesyłania dokumentów kurierem czy pocztą, i co najważniejsze – z każdego miejsca na ziemi, w pełni online, bezpiecznie i prawomocnie.

  • Podpis kwalifikowany – także jednorazowy (niezbędny m.in. do zawierania umów o pracę) udostępniamy zdalnie w kilka minut
  • Umożliwiamy szybkie podpisywanie dokumentów SMS-em
  • Dzięki API zintegrujesz rozwiązanie ze swoim systemem

W programie m.in:

Zobaczysz „na żywo” demo rozwiązania, zadasz pytanie ekspertom podczas sesji Q&A i zdobędziesz bezpłatny voucher na usługę.

Zapisy:

Dołącz już dziś – zarezerwuj miejsce i odkryj, jak zdalne podpisywanie dokumentów może zrewolucjonizować Twój biznes!

Do zobaczenia na Webinarze!