Skip to main content

LEX Hub – platforma należąca do Wolters Kluwer, to miejsce, w którym spotykają się eksperckie treści, wiarygodna wiedza oraz najnowsze technologie. SIGNIUS właśnie do niej dołączył.

SIGNIUS w programie LEX Hub

Rozpoczynamy partnerstwo z Wolters Kluwer – globalnym i cenionym dostawcą profesjonalnej informacji, rozwiązań i usług dla branży prawnej, finansowo-księgowej, działów compliance, audytu, HR, czy też kadry zarządzającej w sektorze ochrony zdrowia. Wolters Kluwer oferuje rozwiązania łączące w sobie specjalistyczną wiedzę z innowacyjnymi technologiami. SIGNIUS, dostarczając najwygodniejsze w Polsce i niezwykle elastyczne narzędzie online do zdalnego podpisywania dokumentów, idealnie wpasowuje się w misję programu LEX Hub prowadzonego Wolters Kluwer.

„Cieszymy się, że staliśmy się częścią tak nowoczesnego ekosystemu, jakim jest LEX Hub i możemy wspólnie propagować wiedzę o elektronicznym podpisywaniu dokumentów, demonstrując jednocześnie potencjał naszej platformy SIGNIUS adresującej kwestie zdalnej identyfikacji tożsamości i podpisywania dokumentów online.” – komentuje Jack Piekarski, Współzałożyciel i VP Sales SIGNIUS S.A.

Współpraca

Na platformie LEX Hub powstał właśnie landing page dedykowany SIGNIUS i naszym usługom do zdalnego podpisywania dokumentów, gdzie znajdziecie szereg informacji na temat naszego rozwiązania oraz możliwość umówienia się na profesjonalne, bezpłatne spotkanie konsultingowe z demonstracją platformy.

Nasza współpraca z Wolters Kluwer obejmuje także szereg działań i kampanii mających na celu przybliżenie tematu elektronicznego podpisywania dokumentów społeczności zrzeszonej wokół Wolters Kluwer oraz pasjonatom LegalTech.

Zapraszamy na nasz landing page: https://lexhub.tech/aplikacja-legaltech/265-signius

Więcej o naszej współpracy z perspektywy Wolters Kluwer przeczytacie w artykule: https://lexhub.tech/legaltech-startups/newsy/271-platforma-signius-dolaczyla-do-lex-hub