Skip to main content

Wprowadziliśmy na naszą platformę unikalną na polskim rynku technologię, dzięki której nawet w 2 minuty, z dowolnego miejsca na świecie, można uzyskać podpis kwalifikowany online – na selfie. Weryfikacja tożsamości odbywa się w aplikacji Nect Ident dostępnej w trzech wersjach językowych, w tym polskiej.

Najszybciej dostępny podpis kwalifikowany w Polsce

– Jako pierwsi w Polsce zintegrowaliśmy unikalną technologię niemieckiej firmy technologicznej Nect do weryfikacji tożsamości – Robo-Ident – z naszą platformą do zdalnego podpisywania dokumentów SIGNIUS Professional. Dzięki tej mobilnej aplikacji oferujemy najszybciej dostępny podpis kwalifikowany w Polsce, który jest wydawany na podstawie ekspresowej i bezpiecznej weryfikacji tożsamości użytkownika na selfie, wspieranej przez AI. Wprowadzenie nowej formy weryfikacji jest niewątpliwie kolejnym krokiem w dynamicznym rozwoju naszej platformy  – mówi  Jack Piekarski, VP Sales i Współzałożyciel SIGNIUS S.A.

Identyfikacja na smartfonie w 3 językach

Innowacyjna usługa, dostarczana przez firmę Nect, jest dostępna na platformie SIGNIUS Professional w trzech wersjach językowych – polskim, angielskim i niemieckim. Rozwiązanie umożliwia przyjazną dla użytkownika identyfikację online za pomocą smartfona, z każdego miejsca, bez czasu oczekiwania.

O Nect

Nect oferuje w pełni zautomatyzowany zdalny proces identyfikacji na poziomie kontroli bezpieczeństwa na miejscu. Technologia tej firmy umożliwia przyjazną dla użytkownika identyfikację online za pomocą smartfona, nieważne gdzie i kiedy, a przede wszystkim w bardzo krótkim czasie.

Więcej informacji o nowej formie identyfikacji oraz naszej współpracy z Nect znajdziecie w artykule: https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20221012/najszybciej-dostepny-podpis-kwalifikowany-juz-teraz-dostepny-na-selfie: https://comparic.pl/signius-najszybciej-dostepny-podpis-kwalifikowany-juz-teraz-dostepny-na-selfie/

Potrzebujesz podpis kwalifikowany „od ręki”?

Nie ma sprawy – załóż bezpłatne konto na platformie SIGNIUS Professional i zweryfikuj swoją tożsamość szybko i wygodnie za pomocą smartfonu, wybierając opcję Nect Ident. Kilka minut i gotowe – teraz możesz podpisywać dokumenty podpisem kwalifikowanym gdziekolwiek jesteś i kiedy tylko potrzebujesz.