Skip to main content

Nawiązaliśmy współpracę z firmą IDENTT – dostawcą automatycznej, zdalnej i bezpiecznej weryfikacji tożsamości. Wspólne rozwiązanie oferuje unikalną usługę cyfrową opartą o automatyczną weryfikację dokumentu tożsamości, która maksymalnie zwiększy poziom wiarygodności uwierzytelnienia klienta na dedykowanej platformie do podpisu elektronicznego. Weryfikacja tożsamości dostarczona przez IDENTT jest zgodna z AML i CFT. Wspólna usługa może być zastosowana zarówno w wersji chmurowej jak i zainstalowana na infrastrukturze klienta. Dzięki wprowadzeniu najnowocześniejszych biometrycznych narzędzi podpisy elektroniczne wydawane będą na podstawie weryfikacji tożsamości na „selfie”.

Szybszy proces wdrażania klienta i podpisywania dokumentów

– Jesteśmy świadomi, że nasze rozwiązania muszą iść w parze wraz z postępem technologicznym. Nieustannie dążymy do tego, aby znaleźć kompromis pomiędzy zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa, a prostotą korzystania z naszej platformy. Wprowadzenie automatycznej weryfikacji dokumentu tożsamości oferowanej przez IDENTT pozwoli firmom i organizacjom korzystającym z naszych usług przyspieszyć proces wdrażania klienta, podnieść efektywność kosztową oraz usprawnić podpisywanie, zarządzanie i archiwizowanie dokumentacji – opisuje Jack Piekarski, VP Sales
i współzałożyciel SIGNIUS.

Automatyczna weryfikacja dokumentu tożsamości i biometryczna analiza wizerunku

IdenTT VISION – rozwiązanie oferowane przez IDENTT, umożliwia automatyczną weryfikację dokumentu tożsamości oraz biometryczną analizę wizerunku osoby posługującej się dokumentem. Sprawdza jego poprawność, integralność oraz oryginalność. Znacząco przyspiesza proces obsługi, jednocześnie zwiększając poziom wiarygodności uwierzytelnienia klienta. Cały proces weryfikacji jest dokonywany w ciągu kilkunastu sekund, a wynik jest dostępny natychmiast.

– Nasz system umożliwia wdrożenie bezpiecznych procesów weryfikacji zgodnie z najnowszymi wytycznymi KNF. Nieustannie pracujemy nad rozwijaniem naszego systemu i prowadzimy projekty R&D w obszarze analizy obrazu i danych z wykorzystaniem głębokich sieci neuronowych. Zaufały nam największe banki oraz instytucje finansowe. Cieszymy się, że rozwiązania IDENTT znalazły zastosowanie również na platformie SIGNIUS – Adam Łabęcki, CMO i współzałożyciel IDENTT.