Skip to main content

Platforma crowdlendingowa Crowder.PRO rozpoczyna współpracę z SIGNIUS. Od teraz użytkownicy platformy umożliwiającej inwestowanie na rynku nieruchomości komercyjnych będą mogli potwierdzić tożsamość i podpisać umowy poprzez SIGNIUS Professional.

O Crowder.PRO

Crowder.PRO to platforma wynajmu nadwyżek finansowych na rynku nieruchomości. Łączy osoby szukające możliwości inwestycji kapitału, bardziej opłacalne niż lokaty bankowe, i deweloperów chcących pozyskać sprawne finansowanie projektów. Na platformie użytkownik wybiera projekt, który chce wesprzeć i inwestuje środki – cały proces odbywa się online. W trakcie realizacji projektu przez dewelopera do portfela użytkownika przekazywane są środki z oprocentowania. Pożyczka wraca do użytkownika po sprzedaży nieruchomości. Na pożyczkach crowdlendingowych oferowanych przez Crowder.PRO, w zależności od projektu, można uzyskać od 8 do 12 proc. rocznie. Środki pożyczkodawców zawsze objęte są trójstopniowym systemem zabezpieczeń, w tym hipoteką, rachunkiem powierniczym,  wekslem i poddaniu  się przez pożyczkobiorcę egzekucji z jego majątku w trybie art. 777 kpc.

Podpisanie umowy w kilka minut

Platforma SIGNIUS Professional umożliwia użytkownikom Crowder.PRO w pełni bezpieczne i zdalne potwierdzenie tożsamości. Mogą oni dokonać weryfikacji poprzez certyfikowaną wideoweryfikację, która przeprowadzana jest online przez wyszkolonego specjalistę, lub poprzez potwierdzenie danych przez bankowość elektroniczną. W tym samym procesie osoby inwestujące na platformie podpisują umowę zdalnie i natychmiast. Nasza usługa jest w pełni zgodna z unijnym rozporządzeniem eIDAS, a podpis składany przez platformę ma moc prawną w całej Unii Europejskiej.

Bezpieczeństwo i sprawne wdrożenie

Po zapoznaniu się z dostępnymi na rynku rozwiązaniami do zdalnego podpisywania dokumentów, Crowder.PRO zdecydował się na współpracę z nami. Głównymi kryteriami wyboru była szybka i prosta integracja poprzez jedno API, najatrakcyjniejsza na rynku oferta cenowa, a także wyjątkowo przyjazny, sprawny i szybki proces weryfikacji tożsamości i podpisywania dokumentów na platformie SIGNIUS Professional.

– Proces wdrożenia przebiegł bezproblemowo i płynnie dzięki doświadczonemu i pomocnemu zespołowi z SIGNIUS. Istotny jest dla nas również intuicyjny interfejs aplikacji, który spełnia wszystkie nasze wymagania pod kątem wygody użytkownika  – mówi Grzegorz Mizerski, CEO i założyciel Crowder.PRO.

 Cieszymy się, że będziemy częścią tego innowacyjnego projektu, umożliwiając szybkie, wygodne i bezpieczne potwierdzenie tożsamości i podpisanie umowy przez pożyczkodawcę – mówi Jack Piekarski, założyciel i VP Sales SIGNIUS.