Skip to main content

Nawiązaliśmy strategiczną współpracę z Fully-Verified w zakresie weryfikacji tożsamości w podpisach zaawansowanych.

Dzięki współpracy z Fully-Verified oferujemy wideo weryfikację tożsamości klienta wspieraną przez AI w procesie zdalnego podpisywania dokumentów podpisem zaawansowanym SIGNIUS Professional.

Integracja rozwiązań

Integracja obu rozwiązań umożliwia w pełni prawomocne, zgodne z unijnym rozporządzeniem eIDAS dotyczącym elektronicznej identyfikacji, zdalne podpisywanie dokumentów podpisem zaawansowanym w sposób niezwykle szybki, wygodny i bezpieczny. Współpraca firm pozwala na całkowicie wolne od ryzyka podpisywanie dokumentów online, dając gwarancję, że osoba, która podpisała dokument, jest faktycznie tą, która miała go podpisać.

Fully-Verified

Fully-Verified oferuje weryfikację tożsamości w formie wideo, zgodną ze standardami używanymi w bankowości. Firma świadczy usługi weryfikacji tożsamości, które eliminują oszustwa, przyspieszają onboarding klientów i zapewniają zgodność z przepisami. Usługi Fully-Verified obejmują: Live-Verify – gdzie użytkownik łączy się ze specjalistą ds. weryfikacji, podczas rozmowy video na żywo, a także Self-Verify – gdzie użytkownik samodzielnie przeprowadza procedurę identyfikacji, robiąc selfie i zdjęcia swojego dokumentu, podczas gdy cała procedura jest nagrywana na wideo.

Co mówią twórcy rozwiązań

Jack Piekarski, CEO i CMO SIGNIUS: ”Fully-Verified zapewnia rozwiązanie do weryfikacji tożsamości oparte na sztucznej inteligencji, które łączy w sobie najlepsze doświadczenia i wysoce zautomatyzowaną technologię opartą na uczeniu maszynowym. Poprzez integrację przyjaznego dla użytkownika i intuicyjnego rozwiązania do zdalnego onboardingu poszerzymy listę metod weryfikacji naszego portalu do zdalnego zarządzania i podpisywania dokumentów na platformie SIGNIUS Professional. ”

Łukasz Kwiatkowski, CEO Fully-Verified: „Wspaniale jest widzieć, że rozwiązania do podpisywania elektronicznego kładą obecnie większy nacisk na bezpieczną weryfikację tożsamości. Potwierdzenie tożsamości za pomocą e-maila lub linku sms często nie wystarczy. Dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc”.

Eliminacja ryzyka

Łączenie podpisywania dokumentów online z rozwiązaniami do weryfikacji tożsamości wydaje się być nowym trendem w branży, który jest wzmacniany przez rosnącą presję ze strony instytucji regulujących. Współpraca SIGNIUS i Fully-Verified ma na celu dostarczenie firmom, które chcą wyeliminować ryzyko związane z procedurami elektronicznego podpisywania dokumentów tego, co najlepsze w obu rozwiązaniach.

Poznaj szczegóły rozwiązania. Pobierz nasz Solution Brief:

Pobierz Solution Brief