PKI Consultant

Twoje zadania:

  • Wdrażanie i wsparcie wdrożeń złożonych środowisk PKI
  • Utrzymywanie i rozwój relacji z klientami poprzez wykorzystanie posiadanej wiedzy i umiejętności z zakresu tworzenia procesów i wdrażania rozwiązań biznesowych
  • Rozwiązywanie problemów we wszystkich aspektach rozwiązań PKI w ramach relacji z klientem
  • Współpraca z działem sprzedaży w celu wsparcia dalszego rozwoju biznesu

Twoje umiejętności:

  • Minimum 8 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe techniczne, minimum tytuł licencjata
  • Sukcesy w zarządzaniu relacjami z klientem w zakresie wdrażania procesów biznesowych oraz rozwiązań związanych z zarządzaniem tożsamością i dostępem, w tym: analiza wymagań, strategia, projekt, implementacja oraz migracja biznesów, dostosowywanie rozwiązań do wymagań biznesowych i scenariuszy użycia oraz scenariuszy architektonicznych, wdrażanie i wsparcie złożonych środowisk PKI
  • Skuteczna identyfikacja potrzeb klienta w zakresie PKI, elastyczność w ustalaniu priorytetów oraz realizacji zadań
  • Znajomość MS Office (Word, Excel, Access, PowerPoint)
  • Umiejętność przeprowadzaniem ilościowych i jakościowych analiz danych
  • Umiejętność pracy w zespole, pro-aktywne podejście do poszukiwania rozwiązań, kreatywność i podejmowanie inicjatywy
  • Dokładność i dbałość o szczegóły, zdolność ustalania priorytetów w dynamicznym środowisku pracy

Czekamy na Twoją aplikację – ze zdjęciem, oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia i możliwym terminem rozpoczęcia pracy.