Business Architect & Integrator

Twoje zadania:

Nasi Architekci Rozwiązań Biznesowych to integratorzy systemów oraz kierownicy projektów technicznych, którzy wdrażają i rozwijają rozwiązania dla naszych klientów. Będziesz współpracował z klientami, którzy mają wysokie oczekiwania oraz z rozwiązaniami technologicznymi o dużym potencjale.

  • Wdrażanie i konfiguracja naszych rozwiązań, prowadzenie projektów, tworzenie dokumentacji technicznej oraz specyfikacji
  • Zapewnienie kompatybilności naszych usług z istniejącą infrastrukturą klientów oraz sprawnego działania wszystkich ustawień tak, by zagwarantować realizację usług na najwyższym poziomie oraz kompleksowe rozwiązanie problemu klienta
  • Współpraca z innymi działami w firmie oraz partnerami zewnętrznymi
  • Wdrażanie nowych rozwiązań, jak również wprowadzanie modyfikacji i rozszerzanie istniejących, długoterminowych rozwiązań dla klientów

Twoje umiejętności:

  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Solidne przygotowanie techniczne poparte ukończeniem uczelni wyższej lub równoważne doświadczenie zawodowe oraz odbyte szkolenia
  • Doświadczenie w opracowywaniu analiz wymagań, specyfikacji technicznych oraz programów ramowych
  • Preferowane doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa IT, PKI, usług zgodnych z eIDAS oraz Certificate Management
  • Otwarty umysł i nastawienie na rozwój
  • Dbałość o szczegóły i umiejętność zrozumienia potrzeb klientów

Czekamy na Twoją aplikację – ze zdjęciem, oczekiwaniami dotyczącymi wynagrodzenia i możliwym terminem rozpoczęcia pracy.