Skip to main content

Teraz możesz założyć konto i zalogować się na platformę SIGNIUS za pomocą swojego konta Google i Office 365, i jeszcze szybciej i wygodniej zacząć podpisywać dokumenty online. To bardzo proste i bezpieczne! SIGNIUS jest jedyną platformą do podpisywania dokumentów online w Polsce, która umożliwia tą formę logowania.

 

Microsoft Office 365, Google i SSO

SSO (Single Sign-On) to szybkie i bezpieczne logowanie w aplikacjach, które eliminuje konieczność pamiętania wielu haseł. Dzięki jednemu zestawowi poświadczeń, użytkownik może logować się do różnych aplikacji i platform, w tym platformy SIGNIUS. Platforma SIGNIUS umożliwia zdalne podpisywanie dokumentów podpisem kwalifikowanym i zaawansowanym. Ten proces logowania jest błyskawiczny i niezwykle wygodny.

 

SSO z poświadczeniami Active Directory

SSO ułatwia użytkownikom logowanie się na swoje konto dzięki poświadczeniom Active Directory, eliminując konieczność wielokrotnego wprowadzania danych uwierzytelniających. Wystarczy zalogować się na swoim komputerze, aby uzyskać dostęp do wszystkich aplikacji, w tym platformy SIGNIUS. Dzięki temu można zacząć podpisywać dokumenty online jeszcze szybciej.

 

Korzyści z logowania SSO

Logowanie SSO umożliwia użytkownikom przejście przez jedno uwierzytelnienie, co pozwala zaoszczędzić czas i zapewnia wygodę. Dodatkowo, logowanie SSO zwiększa bezpieczeństwo, ponieważ użytkownik jest uwierzytelniany jako bezpieczny, a wiele haseł, które musiałby pamiętać logując się do każdej aplikacji oddzielnie, nie jest narażonych na kradzież. SSO obsługuje logowanie we wszystkich domenach, do których użytkownik próbuje uzyskać dostęp.

Cały proces logowania jest dla użytkownika znacznie wygodniejszy. Dlatego też postanowiliśmy wprowadzić tą możliwość na platformie SIGNIUS, ułatwiając i przyspieszając założenie konta i zalogowanie się na platformę.

Administratorzy systemów również postrzegają SSO jako pozytywne rozwiązanie i korzystają z jego zalet. W połączeniu z uwierzytelnianiem wieloskładnikowym, SSO zapewnia skuteczne rozwiązanie w zakresie czasu, wygody i bezpieczeństwa związanego z wielokrotnym logowaniem użytkowników.

 

Logowanie SSO w SIGNIUS

Logowanie SSO przez Office 365 bardzo ułatwi i przyspieszy firmom m.in. onboarding i offboarding pracowników, którzy potrzebują natychmiastowego dostępu do platformy w celu podpisania dokumentów.

Ponadto, dzięki nowej możliwości logowania SSO do platformy SIGNIUS oszczędzisz czas i zwiększysz swoją produktywność. Bez względu na to, czy zakładasz nowe konto czy logujesz się na już istniejące, teraz wszystko staje się jeszcze prostsze i szybsze. Nie musisz już pamiętać i wpisywać haseł, wszystko jest w zasięgu Twojej ręki, jednym kliknięciem!

 

Odkryj nowe możliwości na platformie SIGNIUS. Logowanie za pomocą konta Google i Office 365 to krok w przyszłość, który właśnie dla Ciebie wykonaliśmy. Wejdź na https://professional.signius.eu i ciesz się wygodą i bezpieczeństwem podpisując dokumenty online w ekspresowym tempie.

 

Rozpocznij za darmo teraz