Skip to main content

W najnowszym dodatku do drukowanego wydania Gazety Ubezpieczeniowej – LIDERZY INNOWACJI – pojawił się nasz artykuł na temat podpisu kwalifikowanego. Opowiadamy w nim m.in. w jaki sposób można wykorzystać podpis kwalifikowany w branży ubezpieczeń, jak działa platforma SIGNIUS Professional oraz jakie oferujemy modele wdrożenia.

Wiele możliwości i koncentracja na użytkowniku

Platforma SIGNIUS Professional umożliwia klientom i agentom ubezpieczeniowym zdalne, natychmiastowe i niezwykle intuicyjne podpisywanie m.in. wniosków i polis, prowadząc tym samym do wyższego współczynnika konwersji w branży i olbrzymiej oszczędności czasu i kosztów.

„W SIGNIUS koncentrujemy się na użytkowniku, projektujemy naszą aplikację tak, by była nowoczesna, przyjazna i intuicyjna. Użytkownik nie musi znać się na skomplikowanych algorytmach kryptograficznych, zawiłych przepisach prawa i zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach. Tym zajmujemy się my. SIGNIUS czyni kwalifikowany podpis elektroniczny dostępnym dla każdego użytkownika, który go potrzebuje. Użytkownik korzysta z podpisu elektronicznego SIGNIUS w taki sam prosty sposób, jak z każdej innej usługi dostępnej online. ” – mówi Agnieszka Kłobus, Head of SIGNIUS Product Development.

Cały artykuł w formacie PDF możecie ściągnąć klikając w poniższy link:

Zobacz artykuł

Jeśli chcielibyście przekonać się jak działa rozwiązanie i poznać szczegóły naszej oferty, zapraszamy na bezpłatne DEMO: connect@signius.eu