Java Software Developer (Junior/Regular)

Twoje zadania:

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w naszym produkcie oraz utrzymanie już istniejących
  • Współpraca z innymi członkami zespołu
  • Przeprowadzanie code review
  • Dbanie o jakość kodu

Twoje umiejętności:

  • Doświadczenie w programowaniu w języku Java lub Kotlin (Junior – min. 1 rok / Regular – min. 3 lata)
  • Znajomość frameworków Spring, Hibernate, Junit
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Biegła znajomość języka polskiego
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu baz danych SQL
  • Umiejętność pisania testów (jednostkowych i integracyjnych)

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy w scrumie
  • Doświadczenie w pracy z technologiami webowymi (JavaScript, Angular, HTML, CSS)
  • Znajomość wzorców projektowych oraz DDD
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wspierającymi procesy CI/CD
  • Doświadczenie w pracy nad aplikacją w architekturze mikroserwisów
  • Znajomość: Kubertenes, Docker

Oferujemy:

  • Niekorporacyjną atmosferę pracy w wyjątkowo zgranym zespole
  • Realny wpływ na rozwój nowoczesnej platformy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pracę hybrydową – w nowoczesnym biurze w Poznaniu oraz zdalnie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (Junior: 6K – 12K zł netto / Regular: 10K – 15K zł netto (B2B), uzależnione od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kursy językowe

Brzmi interesująco? Porozmawiajmy! Czekamy na Twoją aplikację.